Güzel Cilt

Yüz gençleştirme formülleri

Yüz gençleştirme formülleri
27 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 467 kez okundu.
Önceki1 sayfa 2
Okları kullanarak Yazını diğer kısımlarını okuyabilirsiniz.

Kişinin yaşı ve istekleri göz önünde bulundurularak, yeni nesil yüz gençleştirme formülleriyle daha dinç ve güzel bir görünüm elde edilebilebiliyor.

Estetik kusurları etkisiz hale getirmede günümüzde oldukça fazla yöntem kullanılıyor. Kişinin yaşı ve istekleri göz önünde bulundurularak, yeni nesil yüz gençleştirme formülleriyle daha dinç ve güzel bir görünüm elde edilebildiğini ifade eden Estetik ve Plastik Cerrah Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, bu formüllerle ilgili görüşlerini paylaşıyor.

2 dakikalık işlem ile 6 ay gergin ve genç bir cilt
Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerinden olan Botoks, özellikle alın ve göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesi için, son zamanların en ideal ilacıdır. Sonbahar ve kış aylarında kolayca yapılabilecek olan bu işlem 2 dakika sürer ve  işlem sonrası kişi aynı gün normal hayatına geri dönebilir. Uygulamanın kolay olmasına karşın, uzman olmayan kişiler tarafından yapılması ciddi şekil bozukluklarına ve asimetrilere yol açabilir. Bu nedenle, Botoks işlemi uzman olan doktorlar tarafından uygulanmalıdır. Botoks’un etki mekanizması; mimik ve kırışıklığa neden olan kasların hareketlerini minimalize ederek, cilt yüzeyindeki kırışık bölgelerin düzelmesini sağlamaktır. İşlem uzman elde yapıldığında çok güvenli ve etkilidir. Altı aydan sonra ilaç etkisini yitirir, cilt eski haline döner.
Önceki1 sayfa 2
Okları kullanarak Yazını diğer kısımlarını okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git