Güzel Cilt

Hakkımızda

Güzel cilt ailesi olarak internet kütüphanesinde faydalı bilgiler araştırarak sizlerle buluşturuyoruz. İnsan sağlığına yararlı her şey bizim ilgi alanımızı oluşturuyor. okuduğumuz makaleler araştırma yazıları ve derlediğimiz bilgilerle okullarımıza yarar sağlayan içerikler yayınlıyoruz.

Geçirdiğimiz hastalıklar ya da olumsuz durumlardan ders alıp sizlerinde faydalanması için yapılması gerekenleri paylaşıyoruz. Yazılarımız doktor tavsiyesi ciddiyetini de değildir ya da doktorun yazdığı reçeteler yada ilaçlar değildir. Bizler organik ve her evde yapılabilecek bazı yöntemlerle daha güzel görünmenize ve olumsuz durumlara karşı yapabileceklerinizi gösteriyoruz. Yakın zamanda aktif olacak Video kanalımız ile sizlere bu tariflerin uygulamasını göstereceğiz. Kötü görünüşlerin önünü almak sosyal hayatımıza olumsuzluk teşkil edecek durumlara karşı önlem almak için sizlere tavsiye niteliğinde yazılar sunuyoruz. Önerilerimiz yapmak ya da yapmamak sizlerin elinizde. Faydasını gördüğünü önerileri yazının altındaki yorum kısmına yazarak diğer insanların yararlanmasına katkı sağlayabilirsiniz. Sizinde bildiğiniz yöntemler varsa bunları bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu bölüm, www.guzelcilt.org web sitemizin kullanımıyla ilgili sorumluluğun kullanımını, reddi ve sınırlamaları hakkında bilgi verir.

Bu web sitesinde bahsedilen metin, grafik, resim, video gibi tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır. Burada belirtilen bilgilerin yayımı tıp pratiğini teşkil etmez ve burada belirtilen tüm tıbbi öneriler ve önerileriniz doktorunuzun veya doktorunuzun tavsiyesinin yerini almaz.
Bu sitede belirtilen çözüm yolları ve önerileri, açık veya gizli olsun, herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu ilaçlardan herhangi birini denemek isterseniz, önce doktorunuza danışmalısınız. Burada belirtilen tedavilerin kullanımının sizin sorumluluğunuza ve takdirinize bağlı olduğunu da bu adresi ziyaret ederek açıkça belirtmiş olursunuz.
Bu web sitesinde ürünlerle ilgili yapılan herhangi bir beyan, herhangi bir yetkili kuruluş tarafından değerlendirilmemiş olabilir. Bu web sitesinde veya aracılığıyla elde ettiğiniz içeriğe güveniyorsanız, yalnızca kendi sorumluluğunuzdadır.
www.guzelcilt.org’un sahipleri, çalışanları veya yazarları, bu siteyi okuduktan sonra uygulanan herhangi bir tedaviden, işlemden veya diyet önerilerinden kaynaklanabilecek olası sonuçlardan sorumlu değildir. Bu nedenle tavsiyeleri yerine getirmeden önce doktorunuza danışmanız yararınıza olacaktır.
Hak sahipleri, bu web sitesinde bulunan içeriğin veya bilgilerin kesintisiz, anında, güvenli veya hatasız olacağı konusunda hiçbir garanti vermemektedir. Teknik hatalar, yanlışlıklar veya yazım hataları olabilir ve dolayısıyla sahipler, içeriği ve bilgiyi herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu siteyi kullanırken hiçbir şekilde, www.guzelcilt.org’un, bu web sitesinin veya içeriğin kullanımından veya yanlış kullanımından kaynaklanan herhangi bir kişisel yaralanma (ölüm de dahil olmak üzere) için sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş olursunuz. Bu site, bu web sitesinde adı geçen bilgilerden kaynaklanan ya da bu siteyle ilgili herhangi bir iddia, talep ya da eylem sonucu ortaya çıkan herhangi bir kayıp ya da zarardan dolayı sizin tarafınızdan veya herhangi bir başka taraf yükümlü değildir.
Bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanımınız ve rahatınız için verilmiştir. Bu web sitesinde kullanılan hiçbir bağlantı, bu siteyi hiçbir şekilde onayladığı ya da ilişkili olduğu anlamına gelmez. Üçüncü tarafların bağlantılı içeriğinden sorumlu değiliz ve içerik veya doğruluğuyla ilgili herhangi bir beyanda bulunmuyoruz. Üçüncü şahıs web sitelerini kullanımınız kendi sorumluluğunuzdadır ve söz konusu web sitelerinin kullanım koşullarına tabidir.
Sitedeki tüm içeriğin ve bilgilerin mülkiyet hakları ve yasalar tarafından korunduğunu kabul ve kabul ediyorsunuz. Bu web sitesinden veya bu web sitesi aracılığıyla edinilen herhangi bir içerik veya bilgiden herhangi bir türev işi kopyalamayacağınızı, dağıtmamamanızı, çoğaltmamayı, yayınlamamayı ve oluşturmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.
Bu siteye erişim ve kullanım yukarıda belirtilen hüküm ve koşullara tabidir. Bu siteyi ziyaret ederek, şartlarımızı kabul etmiş olursunuz. Şartlarını kabul etmiyorsanız, bu siteyi ziyaret etmeyebilirsinzi.
Bu Hükümler ve Koşullar ile ilgili herhangi bir sorunuz ya da endişeniz varsa veya daha fazla bilgi için – guzelcilt@gmail.com adresine bize yazabilirsiniz.

İnternet denilen dev kütüphaneden sizler için faydanıza olacak birçok bilgi adresimizde yayınlandı ve yayınlanmaya devam edecek. Güzel cilt ailesi olarak sağlıklı mutlu yarınlar görmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın.

Sayfa başına git